KARIERA

KARIERA

kreatywni w akcji

PRACA BIUROWA

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej™, będąca liderem na rynku, świadcząca od wielu lat profesjonalne usługi szkoleń językowych, coachingu międzykulturowego oraz audytów językowych dla firm, poszukuje dynamicznej, komunikatywnej i zaangażowanej osoby, pragnącej zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania i administracji, na stanowisko Koordynatora ds. Administracji.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja szkoleń językowych, stawiająca na bardzo profesjonalną obsługę klienta
  • Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny z klientem korporacyjnym oraz indywidualnym
  • Współpraca i komunikacja z resztą teamu podczas organizacji i koorydnacji nowych projektów oraz nowych rozwiązań biznesowych wdrażanych do firmy
  • Multitasking, umiejętność dostosowania się do nagłej zmiany priorytetów i kreatywnego rozwiązywania problemów niestandardowych
  • Zatrudnienie pełnowymiarowe od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Wymagania:

  • Zatrudnienie osoby posiadającej status studenta II, III, IV roku lub I roku studiów magisterskich
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów, zarówno z klientami jak i pracownikami firmy
  • Preferowana umiejętność samodzielnego planowania i organizacji zadań krótko i długoterminowych
  • Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość progarmów Microsoft PowerPoint, Microsoft Access, Adobe Acrobat DC
  • Mile widziana umiejętność obsługi CMS (Content Management System)

Oferujemy:

  • Zdobycie umiejętności bardzo dobrej obsługi programów pakietu Ms Office i innych
  • Realizację ciekawych i innowacyjnych projektów w zespole profesjonalistów, dającą możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne szkolenie organizacyjne przygotowujące do pracy w firmie dla osób bez doświadczenia
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Własne stanowisko pracy w biurze firmy

Jeżeli szukasz pracy w administracji i zarządzaniu w branży firmowej w profesjonalnym zespole to zgłoś się do nas!

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych w formie elektronicznej (mile widziane zdjęcie) wraz z listem motywacyjnym na adres:
rekrutacja@the-link.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 32 350 77 60 (pon-pt 8:00-16:00)

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Biuro: ul. Różyckiego 14c / 40-589 Katowice / Tel.: (32) 350-7760
Siedziba: ul. Żołnierska 25 / 40-697 Katowice / contact@the-link.pl